MÔŽEM VRÁTIŤ TOVAR, KTORÝ MI NESEDÍ?

Naším cieľom je aby ste boli vždy spokojný zákazník OKӨEVERYWHERE. Preto chceme aby ste si naše produkty mali možnosť vyskúšať bez strachu, že netrafíte práve vašu správnu veľkosť.

MÁTE MOŽNOSŤ SI OBJEDNAŤ RÔZNE VEĽKOSTI PRODUKTU, VYSKÚŠAŤ SI ICH U VÁS DOMA A JEDNODUCHO POSLAŤ NASPÄŤ VEĽKOSTI, KTORÉ VÁM NESEDIA, ÚPLNE ZADARMO CEZ ZÁSIELKOVŇU.

My budeme najspokojnejší, ak budete naše oblečenie radi jazdiť na trailoch a nie aby Vám ležalo doma v šuflíku. Preto využite túto nadštandartnú možnosť, ktorú Vám ponúkame. Ak nie ste si istý vašou veľkosťou, jednoducho si objednajte aj ďalšie veľkosti, ktoré nám pošlete späť a my Vám vrátime peniaze.

Zaplatíme plnú cenu za vaše štandardné spiatočné poštovné v krajinách EU alebo 50% cenu štandardného poštovného z ostatných krajín sveta. Samozrejme, že tovar, ktorý vrátite Vám bude v plnej výške preplatený.

Vždy nás môžete kontaktovať na weare@okoeverywhere.com a spolu sa dohodneme na jednoduchej výmene alebo vrátení tovaru.

Podmienky výmeny tovaru: V prípade, že nie ste 100% spokojný s vašim nákupom, veľkosť Vám nesedí alebo ste si to len jednoducho rozmysleli, máte možnosť tovar vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od nákupu ak je tovar v pôvodnom stave. To znamená nový, nenosený, nepraný a v originálnom balením s pôvodnými visačkami

JE MOŽNÉ VRÁTENIE PEŇAZÍ, V AKEJ VÝŠKE A AKO DLHO TO TRVÁ?

14 DNÍ = PLNÉ VRÁTENIE PEŇAZÍ

Ak sme dostali produkt, za ktorý chcete vrátiť peniaze do 14 dní od zakúpenia, vyplatíme Vám plnú sumu vami vybranou platobnou metódou.

Priebeh vrátenia peňazí: V momente ako k nám príde vrátený tovar, začneme s procesom vrátenia vašich peňazí. Budete na to upozornení mailom, že proces sa začal. Vaše peniaze budú ihneď zaslané ale aj napriek tomu to môže trvať pár dní kým peniaze budú pripísané na váš účet. Každá spoločnosť poskytujúca kreditné a platobné karty má iný priebeh a dobu trvania vrátenia peňazí na vašu kreditnú/platobnú kartu, takže je pre nás ťažké presne udať dobu trvania. Vaše právo na vrátenie peňazí je až 14 dní od zakúpenia tovaru.

Podmienky zrušenia objednávky: Vašu objednávku môžete zrušiť kedykoľvek. Avšak, ak vaša objednávka bola už poslaná, máte možnosť ju neprebrať od doručovateľskej spoločnosti, alebo nám tovar poslať späť na vaše náklady. V momente ak dostaneme tovar začneme proces vrátenia peňazí.

Ak potrebujete vymeniť, vrátiť alebo zrušiť vašu objednávku kontaktujte nás prosím na weare@okoeverywhere.com