Halloween na bicykli, v jesennej limitke OE Pumpkin!

Keď sa počasie ochladí, ale nevieš vydržať doma v posteli a chceš si ísť dobre pojazdiť do lesa, nenechaj sa počasím odradiť. Máme presne to, čo ti chýba v skrini – náš jesenný limitovaný dres na horskú cyklistiku v dyňovej farbe. Je navrhnutý tak, aby ťa udržal v teple a suchu počas celej sezóny, čo ho robí neodmysliteľnou súčasťou tvojho cyklistického šatníka.

Michael Kolář, CEO & TEAM MANAGER OKOEVERYWHERE

Keď prichádza jeseň a teploty klesajú pod 20 stupňov, potrebuješ dres, ktorý zvládne aj chladnejšie počasie. Náš dres Pumpkin ti zaručí pohodlie počas celej jazdy. Vyrobený je zo špeciálneho materiálu podobného merino vlne, no ponúka vylepšenú schopnosť absorbovať vlhkosť. To znamená, že ostaneš v suchu a pohodlí aj keď teplota klesne.

S nami si  v suchu!

Jedným z hlavných problémov pri jazde v chladnom počasí je udržanie tepla bez toho, aby si sa zapotil. Náš dres dokonale zvláda túto výzvu. Odvádza vlhkosť preč, zabezpečuje, že nebudeš premočený od potu počas náročných stúpaní alebo v tom najväčšom shredde na obľúbenom traily. Izolačné vlastnosti dresu ťa budú držať v teple, zatiaľ čo jeho priedušnosť zabezpečí, že sa neprehreješ.

Prepojili sme štýl a funkčnosť

Cit pre detail

Reflexné prvky a vačok na bikepark kartu, ktorá ti nevypadne!

Náš dres nie je len na okrasu. Je navrhnutý tak, aby bol verným spoločníkom počas dlhých dní na horskom bicykli alebo  turistikách, či ski-alpu, lezení… Môžeš ho nosiť len tak alebo pod bundu, v závislosti od poveternostných podmienok. Máme odskúšané, ak je vonku pod 14 stupňov, je už  vhodné si obliecť aj tielko pod dres. Či si už weekend warrior alebo daily rider, všestrannosť našej novej limitovanej edície je vždy top voľbou.

Objednaj si ho už dnes!

Okrem svojej funkčnosti je náš limitovaný dres Pumpkin aj nádherným kúskom! Unikátny dizajn navrhnutý našou Natáliou, dodáva dávku pravej jesennej atmosféry a zaručuje, že budeš vynikať na trati. Veď kto povedal, že funkčné vybavenie nemôže byť aj štýlové?

S nami budeš pripravená/ý na akékoľvek chladnejšie MTB dobrodružstvo.

Späť na e-shop