O NÁS

Sme Natália a Michael, zakladatelia OKӨEVERYWHERE. Priniesli sme lifestylový brand, ktorý spája komunitu horskej cyklistiky na Slovensku. Pod náš projekt patrí a ako hlavný partner podporujeme OKӨEVERYWHERE RACING aŽILINA OKӨ TRAILS.

Michael ako profesionálny športovec presedlal z jeho dlhej kariéry cestného cyklistu naspäť k horskej cyklistike, s ktorou začínal ešte ako malý chlapec. Mal preto ďalej víziu spraviť niečo viac pre tento šport na Slovensku. Spoločne s Natáliou sme dlho premýšľali ako uchopiť naše myšlienky a ako ich pretavíme do reality. Natália sa zamieriava na marketing a vizuálnu komunikáciu celého projektu. Robí videá, grafický dizajn a fotí. Sadli sme si obaja v našich ideách, čo by mala značka alebo celkovo už náš spoločný projekt OKӨEVERYWHERE obsahovať, a keďže to Natália dokáže graficky navrhnúť, nafotiť a celkovo má skúsenosti s fashion industry, tak to bola pre nás oboch taká win-win situácia. Spoločne sa snažíme vytvárať lepšiu budúcnosť pre túto gravity disciplínu.

Účelom nášho OKӨEVERYWHERE projektu je dostať viac do povedomia horskú cyklistiku na Slovensku a hlavnou ideou je podchytiť práve mladé talenty, odovzdať im naše skúsenosti a posunúť ich čo najskôr ďalej do sveta. Preto sme vytvorili aj náš enduro tím a lifestylový brand, z ktorého nákupu produktov ide vždy určité percento práve na podporu našich jazdcov. Pomáhame im sa presadiť aj ďalej vo svete.

Spolu sa dopĺňame a robíme to, čo nás baví. Všetky projekty robíme s vlastnou produkciou.

NATÁLIA ŠOLTÉSOVÁ / CREATIVE DEPARTMENT & TEAM COORDINATOR

weare@okoeverywhere.com

shop@okoeverywhere.com

+421 903 510 881

MICHAEL KOLÁŘ / TEAM & CO. TRAIL MANAGEMENT

weare@okoeverywhere.com

+421 944 944 890