ZAKLADATELIA PROJEKTU

OKOEVERYWHERE

Natália Šoltésová

CEO, Creative & Team mNGT

Starám sa o vizuálnu identitu a branding celého projektu. Tvorím kreatívny obsah na sociálne siete. Rada fotím, točím, vymýšľam kampane či vytváram dizajn nášho oblečenia. Na pretekoch ma určite nájdeš s kamerou v ruke, no riešim aj najmä pozadie a fungovanie celého tímu.

+421 903 510 881

Michael Kolář

CEO, team & co.trail mNGT

Som jazdec a manažér tímu, našim cieľom je vychovať budúcich EWS – Enduro World Series jazdcov. Pod mojim mentoringom dosahujú skvelé výsledky aj vo svete. Som zakladateľ bike parku Žilina Oko Trails a venujem sa často práve aj výstavbám tratí.

+421 944 944 890

WE ARE OE

Vedieme profesionálny cyklistický enduro tím OKOEVERYWHERE RACING, ktorý sa zameriava výchovou mládeže. Našim cieľom je vychovať budúcich EWS – Enduro World Series jazdcov. V Elite Teame dbáme v prvom rade na osobný rozvoj jazdcov a vďaka našim špeciálnym tréningovým plánom a mentoringom sa dostala naša jazdkyňa Simona Kuchyňková (18) do svetového rebríčka TOP 13 sledovaných jazdcov pre rok 2022!

Vytvorili sme OKOEVERYWHERE ACADEMY – pre všetkých mtb nadšencov, ktorí sa chcú zdokonaliť v technike a jazde na bicykli. Je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých, pretože jazdci sú pod drobnohľadom našich inštruktorov a zároveň top jazdcov na Slovensku ako sú Michael Kolář, Šimon Rus či Martin Knapec. Tréningy sú v areáli Žilina Oko Trails.

Pomohli sme vytvoriť vizuálnu identitu a chod bike parku ŽILINA OKO TRAILS. Sme generálnym sponzorom, ktorý zabezpečil financovanie parku. Pomáhame s riadením marketingu či značením trailov, aby sme fungovali univerzitne ako jeden celok. Inak už trate fungujú ako samostatná jednotka pod vedením Michaela Kolářa a Martina Knapca.

Bez ľudí, čo sa starajú o chod bike parku, aj tí, ktorí pomáhali pri výstavbe, vďaka všetkým členom ŽILINA OKO TRAILS CREW má mesto Žilina svoje prvé legálne trasy pre horskú cyklistiku

kontakt

Spojte sa s nami, určite si sadneme.

weare@okoeverywhere.com