TRAILS

Aj 1€ pomôže, no permica pomôže viac.

AKO SA K NÁM DOSTAŤ?

Daruj trailom 2% z daní

ZAKLADATELIA BIKE PARKU

Michael Kolář

Founder

Ex-UCI World Tour jazdec. Ako cestný cyklista odjazdil päť  sezón vo World Tour, z toho štyri sezóny vedľa Petra Sagana. Bol jedným z jeho kľúčových pomocníkov, pomohol mu k víťazstvu veľakrát, najmä k trom titulom majstra sveta a stal sa súčasťou cyklistickej histórie. Pôsobil v najväčších tímoch, dve sezóny s Tinkoff-Saxo, potom jedna sezóna s Tinkoff a dve sezóny s Bora-Hansgrohe. V roku 2018 skončil svoju profesionálnu kariéru na ceste a prešiel na disciplínu Enduro, kde sa venuje aj mládeži či rozvoju cyklistiky.

+421 944 944 890

Martin Knapec

co-founder

Môžeme ho už označiť za ikonu slovenskej horskej cyklistiky. Martin je sedemnásobným majstrom Slovenska v zjazde, raz medzi žiakmi, trikrát ako junior a trikrát v elite. Po početných zraneniach ramena presedlal na disciplínu enduro, kde sa mu hneď na prvých oficiálnych Majstrovstvách Slovenska podarilo vyhrať. Je to pretekár srdcom aj dušou, no dozaista ho stretneš aj na trailoch niekde v okolí Rajeckej doliny, odkiaľ pochádza. Okrem jazdenia sa venuje taktiež rozvoju cyklistiky.

+421 910 668 096

Šimon Rus

trail coordinator

Šimon je ďaľší veľmi talentovaný jazdec. Keď sme ho zobrali pod krídla do OKOEVERYWHERE RACING v roku 2020, tak sa stal hneď aj majstrom SR v Endure. Má dobré skúsenosti zo zjazdovej cyklistiky, kde pôsobil ako reprezentant Slovenska. Zároveň dosiahol výborné výsledky v kategórii pumptrack, kde obsadil na majstrovstvách sveta 3.miesto v Red Bull pump track World Championship! Momentálne pôsobí v našom OKOEVERYWHERE RACING tíme ako ambasádor a venuje sa viac výstavbám tratí. Je jeden z hlavných trail-builderov Žilina Oko Trails.

+421 904 597 403

Lokalita

Žilina Oko Trails
Pietna, 010 04 Žilina

Otváracie hodiny

07:00 – 19:00 PM
Po – Ne

Kontakt

Phone: +421 944 944 890
E-mail: trails@okoeverywhere.com

facebook/instagram