OKOEVERYWHERE

Priniesli sme lifestylový brand, ktorý spája komunitu horskej cyklistiky na Slovensku. Dlho sme premýšľali ako viac zefektívniť fungovanie športového tímu v horskej cyklistike a ako sa môže stať lákavejší pre sponzoring na Slovensku. A tak sme sa rozhodli založiť projekt OKӨEVERYWHERE, aby sme sa priblížili viac k splneniu tejto našej idei.

Máme profesionálny cyklistický enduro tím OKOEVERYWHERE RACING, ktorý sa zameriava výchovou mládeže. Našim cieľom je vychovať budúcich EWS – Enduro World Series jazdcov. V Elite Teame dbáme v prvom rade na osobný rozvoj jazdcov a vďaka našim špeciálnym tréningovým plánom pod mentoringom jazdca a zároveň manažéra Michaela Kolářa, či trénera Jakuba Šoltésa, sa dostala napríklad naša jazdkyňa Simona Kuchyňková (18) do svetového rebríčka TOP 13 sledovaných jazdcov pre rok 2022!

Vytvorili sme OKOEVERYWHERE ACADEMY – pre všetkých mtb nadšencov, ktorí sa chcú zdokonaliť v technike a jazde na bicykli. Je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých, pretože jazdci sú pod drobnohľadom našich inštruktorov a zároveň top jazdcov na Slovensku ako sú Michael Kolář, Šimon Rus či Martin Knapec. Tréningy sú v areáli Žilina Oko Trails.

Pomohli sme vytvoriť vizuálnu identitu a chod bike-parku ŽILINA OKO TRAILS. Sme generálnym sponzorom, ktorý zabezpečil financovanie parku. Pomáhame s riadením marketingu či značením trailov, aby sme fungovali univerzitne ako jeden celok. Inak už trate fungujú ako samostatná jednotka pod vedením Michaela Kolářa a Martina Knapca.

Bez ľudí, čo sa starajú o chod bike-parku, aj tí, ktorí pomáhali pri výstavbe, vďaka všetkým členom ŽILINA OKO TRAILS CREW má mesto Žilina svoje prvé legálne trasy pre horskú cyklistiku!