Cyklistický dres s dúhovým logom? To si zaslúži rešpekt!

OKOEVERYWHERE je jeden z najväčších projektov v horskej cyklistike na Slovensku, ktorý postupne okolo seba vytvára širokú komunitu bikerov. Je to lifestylová značka oblečenia, ale aj profesionálny mtb enduro tím a tiež patrí k tvorcom prvých legálnych v žilinskom regióne – Žilina OKO Trails. Všetko pod vedením bývalého profesionálneho cestného cyklistu Michaela Kolářa a jeho pravej ruky, Natálie Šoltésovej, ktorá sa stará aj o celkový chod značky.

 

Mladým nádejným jazdcom a bikerom, ktorí sa chcú cieľavedomo rozvíjať sa venujeme v samostatnom Development teame. A práve pre jazdcov tohto tímu sme pripravili dres s výnimočným vzhľadom, ktorí budú obliekať počas tohtoročnej sezóny.

 

#oerespecteveryone

Respect everyone, pretože na trailoch, aj mimo nich si zaslúži rešpekt každý. 

video

Minimalistický dizajn dresu reaguje na negatívne nálady a nedávne tragické udalosti v našej spoločnosti. Nenásilným a vkusným spôsobom apeluje k vzájomnému rešpektu a porozumeniu nielen medzi bikermi.

Podoba nového dresu je tiež  inšpirovaná otvorenosťou samotnej mtb enduro disciplíny, kde na rovnakých tratiach spolu súťažia špičkoví jazdci, víkendoví nadšenci, mladé talenty, ale aj zrelšie ročníky. Na pretekoch často panuje prajná kamarátska atmosféra a jazdci spoločne súperia jedine s časom.

Naša značka OKOEVERYWHERE od svojich počiatkov podporuje mladé slovenské talenty a snaží sa im otvoriť dvere do sveta profesionálnej horskej cyklistiky. Hlavným dlhodobým cieľom je vychovať budúcich jazdcov svetovej série EDR – najprestížnejšieho šampionátu v disciplíne enduro, ktorý práve tento rok prešiel pod hlavičku Medzinárodnej cyklistickej únie – UCI.

Všetky kolekcie oblečenia a lifestylových doplnkov sú inšpirované mladou generáciou riderov. Nákupom môžete pomôcť mladým talentom v @okoeverywhere_racing aj vy.  Stačí si len vybrať, ktorého jazdca chcete podporiť na www.okoeverywhere.com