In Stock

OE ACADEMY – DENNÝ BIKE CAMP PRE DETI DO 15 ROKOV

49,00

Category:

DENNÝ BIKE CAMP PRE DETI DO 15 ROKOV. UŽI SI S NAMI BAJKOVÉ LETO NA ŽILINA OKO TRAILS!

Zaži s nami jedinečný tréning horskej cyklistiky s  OKӨEVERYWHERE RACING TÍMOM a s ľuďmi, čo stoja za projektom v areáli ŽILINA OKӨ TRAILS!

Čo ťa čaká v našom dennom bicyklovom kempe pre deti do 15 rokov?

Začiatok: 8:00h Koniec: 16:00h Naši inštruktori sú skutočnými odborníkmi s bohatými skúsenosťami v pretekárskej sfére na svetovej úrovni. Počas tréningov ťa rozdelíme do skupín a budeme sa venovať zdokonaľovaniu tvojich schopností v jazde na horskom bicykli pod odborným dohľadom profesionálnych jazdcov. Budeš mať príležitosť prejazdiť si plnohodnotne traily v prírodnom prostredí, naučiť sa techniku, zúčastniť sa mini súťaží, užiť si opekačku v prírode a získať odpovede na svoje otázky od profesionálnych jazdcov. Okrem toho sa naučíš ako sa starať o svoj bicykel a mnoho ďalšieho...

V rámci letného kempu ti poskytneme jedinečnú príležitosť stretnúť sa s našimi najlepšími enduro jazdcami v horskej cyklistike na Slovensku. Budeme mať tu mená ako Šimon Rus, Michael Kolář a Martin Knapec.

Celodenný bike camp, organizovaný známou OE ACADEMY v Žiline, stojí len 49 eur na osobu. V tejto cene je zahrnuté občerstvenie počas celého dňa, pitný režim a teplý obed pre všetkých účastníkov.

Ako bonus každý prihlásený jazdec/jazdkyňa dostane:

Čo je potrebné si priniesť?

  • horský bicykel v dobrom technickom stave
  • prilbu, rukavice a chrániče na kolená či lakte
  • fľašku s vodou na bicykli
Tešíme sa na Teba a spoločný deň plný jazdenia a zábavy! - minimálny počet prihlásených musí byť 5 jazdcov/jazdkýň v prípade, že sa nenaplní minimálny počet prihlásených, tak kemp bude zrušený s vrátením peňazí - počet inštruktorov závisí od počtu prihlásených jazdcov/jazdkýň

Nechceš nikoho podporiť?

Vrátiť sa do obchodu