FAQ

Môžem vrátiť tovar, ktorý mi nesedí?

V prípade, že nie ste 100% spokojný s vašim nákupom, veľkosť Vám nesedí alebo ste si to len jednoducho rozmysleli, máte možnosť tovar vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od nákupu, ak je tovar v pôvodnom stave. To znamená – nový, nenosený, nepraný a v originálnom balení s pôvodnými štítkami/visačkami.

Je možné vrátenie peňazí a ako dlho to trvá?

14 DNÍ = PLNÉ VRÁTENIE PEŇAZÍ. Ak sme obdržali produkt, za ktorý chcete vrátiť peniaze do 14 dní od zakúpenia, vyplatíme Vám plnú sumu vami vybranou platobnou metódou.

Priebeh vrátenia peňazí: V momente ako k nám príde vrátený tovar, začneme s procesom vrátenia vašich peňazí. Vaše peniaze budú ihneď zaslané, ale aj napriek tomu to môže trvať pár dní, kým peniaze budú pripísané na váš účet. Každá spoločnosť poskytujúca kreditné a platobné karty má iný priebeh a dobu trvania vrátenia peňazí na vašu kreditnú/platobnú kartu, takže je pre nás ťažké presne udať dobu trvania. Vaše právo na vrátenie peňazí je až 14 dní od zakúpenia tovaru.

môžem zrušiť svoju objednávku?

Vašu objednávku môžete zrušiť kedykoľvek. Avšak, ak vaša objednávka bola už poslaná, máte možnosť ju neprebrať od doručovateľskej spoločnosti, alebo nám tovar poslať späť na vaše náklady. V momente ak dostaneme tovar, začneme proces vrátenia peňazí. Ak potrebujete vymeniť, vrátiť alebo zrušiť vašu objednávku kontaktujte nás prosím na weare@okoeverywhere.com

dá sa objednávka vyzdvihnúť aj osobne?

Objednávka sa dá vybrať aj osobne v rámci mesta Žilina. Stačí si zvoliť osobný odber pri objednávke a my Vás budeme kontaktovať.

akou formou posielate tovar?

Objednaný tovar posielame cez Packetu, Packeta Home alebo do Vami určeného Z-boxu. Alebo si môžete zvoliť osobný odber v meste Žilina.

je možné platiť aj formou dobierky?

Áno, objednávku môžete zaplatiť aj formou dobierky, t.j. v hotovosti pri prevzatí.

do koľkých dní mi bude objednávka doručená?

Doba dodania v rámci Slovenska je 2-3 pracovné dni od prijatia objednávky. Doba dodania do ČR je 3-5 pracovných dní od prijatia objednávky. Pri platbe prevodom na účet sa doba dodania počíta od prijatia platby na účet.